Ascom i63

ascom
i63

Telefon WiFi Ascom i63 (następca Ascom i62)

Ascom i63 to telefon Wi-Fi pracujący w standardzie IEEE 802.11a/b/g/n/ac. Umożliwia korzystanie z telefonów bezprzewodowych WLAN bez obniżania wydajności istniejącej sieci Wi-Fi. Łączy się z niemal każdą centralną centralą telefoniczną klasy “enterprise’ obsługującą SIP/H.323oraz accespoint’ami wielu producentów. Rozwiązanie Ascom oznacza niezależność od producenta sieci WLAN, łatwe wdrożenie i skalowalność. 
 Dzięki zróżnicowanej funkcjonalności Ascom i63 znajdzie swoje zastosowanie w różnych miejscach jak np. biura, sieci handlowe, zakłady produkcyjne, szpitale, domy opieki, hotele czy centra logistyczne. Ascom i63 ma możliwość komunikacji/integracji z innymi systemami jak np. system przyzywowy w szpitalu, system produkcyjny czy też system automatyki budynkowej. Dzięki oprogramowaniu Ascom Unite (tzw. middleware) rozwiązanie oparte na łączności Wi-Fi staję się integralną częścią istniejących już systemów.

Gwarancja: 12 miesięcy

Ładowarka: brak w zestawie

Instrukcja obsługi: dostępna w języku angielskim

Telefony-voip.pl to strona poświęcona telefonom voip. W naszym katalogu znajdziecie wszystkie rodzaje telefonów Voip: przewodowe jak i bezprzewodowe DECT i WIFI oraz te obsługujące połączenia wideo z podziałem na serie poszczególnych producentów. Na blogu pokażemy nowości sprzętowe. Jakiego telefonu Voip potrzebujesz do swojej firmy ?

Kontakt

voip24sklep.pl
ul. Wojska Polskiego 65a,
85-825 Bydgoszcz
Telefon: + 48 52 511 01 60
Email: bok@telefony-voip.pl

© 2021-2024 Telefony-voip.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.