Dinstar C62GP

Telefon przewodowy

Dinstar C62GP

Zasilacz w zestawie

C62G / C62GP z kolorowym wyświetlaczem TFT o wysokiej rozdzielczości 2,4 cala z podświetleniem przenosi prezentację informacji wizualnych na nowy poziom.
Wielokolorowe, dowolnie programowalne klawisze funkcyjne zapewniają użytkownikowi dużą wszechstronność. Każdy klawisz funkcyjny można skonfigurować dla różnych funkcji telefonicznych za jednym dotknięciem takich jak szybkie wybieranie, zajęte pole lamp. W oparciu o standard SIP, C62G / C62GP został przetestowany w celu zapewnienia wysokiej kompatybilności z wiodącym systemem i sprzętem telefonii IP, umożliwiając wszechstronną interoperacyjność, łatwą konserwację, wysoką stabilność, a także szybką ofertę bogatych usługi.

Telefony-voip.pl to strona poświęcona telefonom voip. W naszym katalogu znajdziecie wszystkie rodzaje telefonów Voip: przewodowe jak i bezprzewodowe DECT i WIFI oraz te obsługujące połączenia wideo z podziałem na serie poszczególnych producentów. Na blogu pokażemy nowości sprzętowe. Jakiego telefonu Voip potrzebujesz do swojej firmy ?

Kontakt

voip24sklep.pl
ul. Wojska Polskiego 65a,
85-825 Bydgoszcz
Telefon: + 48 52 511 01 60
Email: bok@telefony-voip.pl

© 2021-2024 Telefony-voip.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.