Fanvil H3

Telefon przewodowy

Telefon VoIP Fanvil H3

to telefon IP posiadający 1 konto SIP przeznaczony do branży hotelowej. Jest kompatybilny z takimi systemami PBX jak: 3CX, Asterisk, Avaya, Yestar, Elastix.

Seria H to najnowsza seria telefonów Fanvil zaprojektowanych dla hoteli. Stylistyka, nowoczesny wygląd, doskonała jakość głosu i funkcjonalność, a także dopasowanie zintegrowanych platform komunikacyjnych może zastąpić tradycyjne telefony i stać się nowym generatorem inteligentnego urządzenia końcowego. Telefon IP marki H będzie wyglądał świetnie w większości pokoi hotelowych i będzie wspierał Większość wymagań aplikacyjnych. Ponadto ma doskonałą jakość połączeń.

Fanvil ma trzy modele z serii H: H2, H3 i H5. H2 jest specjalnie zaprojektowany do hotelarni, hal handlowych lub innych miejsc związanych z obsługą. Jest łatwy w obsłudze i jest montowany na ścianie. H3 i H5 są przeznaczone dla pokoju hotelowego. H5 to wysokiej klasy wersja H3 i posiada 3,5-calowy ekran z wyświetlaczem, który może zapewnić użytkownikom indywidualnym komfortowe doświadczenie.

 

Gwarancja: 24 miesiące

Z kim współpracujemy

wczytywanie...