Fanvil X3SG

Telefon przewodowy

fanvil

Fanvil X3SG

Gigabitowy telefon IP z 2,8-calowym kolorowym wyświetlaczem, nowa wersja Fanvil X3SG ma lepszy wygląd i funkcjonalność niż Fanivl X3G. Nowa wersja Fanvil X3SG posiada G.722 i Opus, aby zapewnić użytkownikom krystalicznie czysty dźwięk. Nowo dodane klawisze funkcyjne, zwiększona liczba linii SIP i obsługiwany zestaw słuchawkowy EHS sprawiają, że jest to wydajne narzędzie biznesowe w biurze.

Jasny 2,8-calowy kolorowy wyświetlacz 320×240 w nowej wersji telefonu IP Fanvil X3SG, zapewnia użytkownikowi grafikę w wysokiej rozdzielczości.

Dzięki szerokopasmowemu kodekowi G.722 i Opus, nowa wersja X3SG zapobiega szumom tła z otoczenia i prezentuje idealny dźwięk HD w komunikacji.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy EHS obsługiwany przez Fanvil X3SG w nowej wersji za pośrednictwem kabla EHS pozwala radzić sobie z innymi problemami podczas prowadzenia rozmowy telefonicznej, co jest bardziej wydajne w wielu miejscach pracy.

Nową wersję X3SG można nie tylko zainstalować w trybie podstawki biurkowej pod dwoma różnymi kątami, ale także w trybie montażu na ścianie za pomocą dodatkowej zawieszanej części, co odpowiada różnorodnym zastosowaniom.

Telefony-voip.pl to strona poświęcona telefonom voip. W naszym katalogu znajdziecie wszystkie rodzaje telefonów Voip: przewodowe jak i bezprzewodowe DECT i WIFI oraz te obsługujące połączenia wideo z podziałem na serie poszczególnych producentów. Na blogu pokażemy nowości sprzętowe. Jakiego telefonu Voip potrzebujesz do swojej firmy ?

Kontakt

voip24sklep.pl
ul. Wojska Polskiego 65a,
85-825 Bydgoszcz
Telefon: + 48 52 511 01 60
Email: bok@telefony-voip.pl

© 2021-2024 Telefony-voip.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.