Fanvil X3U

Telefon przewodowy

fanvil

Fanvil X3U

Idealny ekonomiczny telefon Gigabit IP, Fanvil X3U zapewnia bezpośredni dostęp do instrukcji dzięki intuicyjnemu projektowi kolorowego wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości i nowo zwiększonym klawiszom linii, oferując większą elastyczność i produktywność, aby przewyższyć różne wymagania firm. Szerokopasmowy kodek G.722 i Opus w tym urządzeniu zapewnia wciągające wrażenia dźwiękowe HD zarówno w wysokim, jak i niskim paśmie w sieci.

Dzięki szerokopasmowemu kodekowi G.722 i Opus, dźwięk HD w Fanvil X3U pozwala cieszyć się krystalicznie czystą i wydajną komunikacją grupową.

HD Fanvil X3U umożliwia dostosowanie funkcji przycisków dzięki czemu przyspieszy obsługiwanie telefonu.

Dopasowany do bezprzewodowego zestawu słuchawkowego EHS za pośrednictwem kabla EHS, Fanvil X3U został zaprojektowany, aby zachęcić do elastyczności w pracy.

Telefony-voip.pl to strona poświęcona telefonom voip. W naszym katalogu znajdziecie wszystkie rodzaje telefonów Voip: przewodowe jak i bezprzewodowe DECT i WIFI oraz te obsługujące połączenia wideo z podziałem na serie poszczególnych producentów. Na blogu pokażemy nowości sprzętowe. Jakiego telefonu Voip potrzebujesz do swojej firmy ?

Kontakt

voip24sklep.pl
ul. Wojska Polskiego 65a,
85-825 Bydgoszcz
Telefon: + 48 52 511 01 60
Email: bok@telefony-voip.pl

© 2021-2024 Telefony-voip.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.