Fanvil X4U

Telefon przewodowy

fanvil
Fanvil X4U

Fanvil X4U

Fanvil X4U zapewnia bezpośredni dostęp do instrukcji dzięki dwóm kolorowym wyświetlaczom o wysokiej rozdzielczości 320×240, co jest idealną opcją dla przedsiębiorstw, aby zwiększyć elastyczność i uzyskać większą produktywność w codziennej pracy. Głośnik Harman i szerokopasmowy kodek G.722 i Opus w tym urządzeniu zapewniają wciągające wrażenia dźwiękowe HD zarówno w paśmie wysokim, jak i niskim w sieci.

Dzięki doskonałemu głośnikowi Harman i szerokopasmowemu kodekowi G.722 i Opus, dźwięk HD w Fanvil X4U pozwala cieszyć się krystalicznie czystą i wysoce wydajną komunikacją grupową.

Dzięki bardziej intuicyjnemu projektowi z 2,8-calowym kolorowym wyświetlaczem LCD, 2,4-calowym kolorowym bocznym wyświetlaczem LCD i 3 klawiszami linii ze światłem LED, Fanvil X4U pozwala na bardziej przyjazne dla użytkownika dostosowanie funkcji.

Dopasowany z akcesoriami, takimi jak zestaw słuchawkowy EHS przez kabel EHS, WiFi przez klucz sprzętowy Wi-Fi i Bluetooth przez klucz sprzętowy Bluetooth, Fanvil X4U został zaprojektowany, aby zachęcić do elastyczności w pracy.

Telefony-voip.pl to strona poświęcona telefonom voip. W naszym katalogu znajdziecie wszystkie rodzaje telefonów Voip: przewodowe jak i bezprzewodowe DECT i WIFI oraz te obsługujące połączenia wideo z podziałem na serie poszczególnych producentów. Na blogu pokażemy nowości sprzętowe. Jakiego telefonu Voip potrzebujesz do swojej firmy ?

Kontakt

voip24sklep.pl
ul. Wojska Polskiego 65a,
85-825 Bydgoszcz
Telefon: + 48 52 511 01 60
Email: bok@telefony-voip.pl

© 2021-2024 Telefony-voip.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.