Fanvil X5U

Telefon przewodowy

Fanvil X5U

Wyposażony w dwa kolorowe wyświetlacze i nowo dodane klawisze linii ze światłem LED, Fanvil X5U zapewnia bezpośredni dostęp do instrukcji, mając na celu zaoferowanie większej elastyczności, produktywności, aby przewyższyć różne wymagania firm. Głośnik Harman i szerokopasmowy kodek G.722 i Opus w tym urządzeniu zapewniają wciągające wrażenia dźwiękowe HD zarówno w paśmie wysokim, jak i niskim w sieci.

Dzięki doskonałemu głośnikowi Harman i szerokopasmowemu kodekowi G.722 i Opus, dźwięk HD w Fanvil X5U pozwala cieszyć się krystalicznie czystą i wysoce wydajną komunikacją grupową.

Obudowa Fanvil X5U o bardziej intuicyjnej konstrukcji z 3,5-calowym kolorowym wyświetlaczem LCD, kolorowym bocznym wyświetlaczem LCD o przekątnej 2,4 cala i 4 klawiszami linii z oświetleniem LED pozwala na bardziej przyjazne dla użytkownika dostosowanie funkcji.

Dopasowane do akcesoriów, takich jak zestaw słuchawkowy EHS przez kabel EHS, WiFi przez klucz sprzętowy Wi-Fi i wbudowany Bluetooth, Fanvil X5U został zaprojektowany, aby zachęcić do elastyczności w pracy.

Z kim współpracujemy

wczytywanie...