Fanvil X6U

Telefon przewodowy

Fanvil X6U

Wyposażony w trzy kolorowe wyświetlacze, nowo dodane klawisze linii z oświetleniem LED i wbudowany Bluetooth, Fanvil X6U zapewnia bezpośredni dostęp do instrukcji, mając na celu zaoferowanie większej elastyczności, produktywności, aby przewyższyć różne wymagania firm. Głośnik Harman i szerokopasmowy kodek G.722 i Opus w tym urządzeniu zapewniają wciągające wrażenia dźwiękowe HD zarówno w paśmie wysokim, jak i niskim w sieci.

Dzięki doskonałemu głośnikowi Harman i szerokopasmowemu kodekowi G.722 i Opus, dźwięk HD w Fanvil X6U pozwala cieszyć się krystalicznie czystą i wysoce wydajną komunikacją grupową.

Obudowa Fanvil X6U o bardziej intuicyjnej konstrukcji z 4,3-calowym kolorowym wyświetlaczem LCD 480×272, dwoma 2,4-calowymi kolorowymi bocznymi wyświetlaczami LCD i 5 klawiszami z podświetleniem LED umożliwia bardziej przyjazne dla użytkownika dostosowanie funkcji.

Dopasowane do akcesoriów, takich jak zestaw słuchawkowy EHS przez kabel EHS, WiFi przez klucz sprzętowy Wi-Fi i wbudowany Bluetooth, Fanvil X6U został zaprojektowany, aby zachęcić do elastyczności w pracy.

Z kim współpracujemy