gigaset

Gigaset R700H PRO – słuchawka do trudnych zadań

Najnowszy dodatek do linii Gigaset Professional to nie lada model – R700H PRO to wytrzymała słuchawka DECT odporna na wodę, kurz i wstrząsy zgodnie z normą IP65. Został tak zoptymalizowany żeby działał ze wszystkim systemami Gigaset DECT, ale jest również kompatybilny ze stacjami bazowymi innych firm obsługującymi CAT-iq i GAP.

Może pracować przez 13 godzin w trybie rozmów i 320 w trybie standby.

Trochę zbroja, a trochę garnitur.

Nienagannie się prezentuje stojąc na biurku w zaciszu sekretariatu, ale swój potencjał odkrywa dopiero w trudnych warunkach warsztatu czy hali produkcyjnej.

Wykonany z wytrzymałych tworzyw jest odporny na kurz i wilgoć, a nawet strumienie wody. Upadki, wstrząsy czy zmienna temperatura otoczenia to aspekty wpisane w codzienność tego sprzętu i nie stanowią dla niego problemu.

Gumowana powierzchnia zapewnia doskonały chwyt i jest odporna na działanie środków dezynfekujących – co ułatwia czyszczenie i chroni przed bakteriami i wirusami.

Urządzenie jest odporne na wnikanie cząstek magnetycznych dzięki specjalnej osłonie ochronnej głośnika, a także może być używane z rękawicami roboczymi.

Twardziel o bogatym wnętrzu.

Odporność na czynniki zewnętrzne i dedykowanie do pracy w trudnych warunkach to jedna strona tego telefonu. Gigaset R700H PRO jest profesjonalistą w każdym calu i oferuje szereg znakomitych funkcji:

 • Podświetlany, graficzny wyświetlacz QVGA o przekątnej 2,4 cala z 65 000 kolorów.

 • Czytelne wyświetlanie jednocześnie w ośmiu wierszach, wszystkimi funkcjami Gigaset R700H PRO można wygodnie sterować za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika z ikonami.

 • Klawisz funkcyjny do indywidualnego kodowania, 5cio kierunkowy klawisz nawigacyjny, klawisz szybkiej zmiany ustawienia dźwięków. Numery można wybierać bezpośrednio lub szybko i łatwo inicjować połączenie alarmowe za pomocą oddzielnie programowanego przycisku alarmowego.

 • Bluetooth® 4.2, port micro USB i wtyk 3,5 mm.

 • Komunikacja z innymi urządzeniami, takimi jak zestawy słuchawkowe, telefony komórkowe czy komputery.

 • Funkcja aktualizacji oprogramowania bezprzewodowo (SUOTA) ułatwia również administrację.

 • Gigaset QuickSync synchronizacja z książką adresową programu Microsoft Outlook — numery można wybierać bezpośrednio, klikając kontakt programu Outlook. Komputer pokazuje numer lub nazwisko osoby dzwoniącej. Słuchawka może również uzyskać dostęp do firmowej książki telefonicznej za pośrednictwem centrali PBX.

 • I widu i słychu.

  R700H PRO niezależnie czy w trybie głośnomówiącym czy każdym innym oferuje najlepszy dźwięk w jakości HD. W zależności od naszych potrzeb (akustyki i hałasu miejsca, w którym pracujemy) mamy do dyspozycji alarm wibracyjny, 5 poziomów głośności i 5 profili audio do wyboru – dzięki czemu żadne połączenia nie pozostaną niezauważone nawet w hałaśliwym środowisku pracy.

  Zintegrowana dioda LED działa jako wizualny środek sygnalizujący połączenia przychodzące, ale może być również używana jako latarka.

  Sky’s the limit

  Pełen zakres funkcjonalności R700H PRO demonstruje w wieloogniwowych systemach Gigaset N870IP PRO i N670IP PRO. Płynny roaming DECT gwarantuje zasięg w każdym miejscu w całej firmie (nawet kilkupiętrowej), na obszarach zewnętrznych i wewnętrznych, w magazynach, a nawet na terenie całego kampusu.

  Użytkownicy mają pełną swobodę ruchu, są w pełni elastyczni i można do nich dotrzeć w każdej chwili, w dowolnym miejscu w firmie. Pojemny akumulator modelu R700H PRO z łatwością radzi sobie również z długim dniem pracy obejmującym wiele połączeń bez konieczności ładowania.

  udostępnij

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Telefony-voip.pl to strona poświęcona telefonom voip. W naszym katalogu znajdziecie wszystkie rodzaje telefonów Voip: przewodowe jak i bezprzewodowe DECT i WIFI oraz te obsługujące połączenia wideo z podziałem na serie poszczególnych producentów. Na blogu pokażemy nowości sprzętowe. Jakiego telefonu Voip potrzebujesz do swojej firmy ?

  Kontakt

  voip24sklep.pl
  ul. Wojska Polskiego 65a,
  85-825 Bydgoszcz
  Telefon: + 48 52 511 01 60
  Email: bok@telefony-voip.pl

  © 2021-2024 Telefony-voip.pl Wszelkie prawa zastrzeżone