2222

Gigaset wprowadza nowe słuchawki DECT Gigaset S700H PRO i SL800H PRO dla firm

Tagi: Gigaset

Zwiększona wydajność, większy wyświetlacz i rozbudowane funkcje oprogramowania: nowe telefony Gigaset DECT dla profesjonalnych użytkowników oferują wszystkie funkcje potrzebne firmom z dynamicznym skalowaniem. Podczas gdy S700H PRO to wszechstronne urządzenie do codziennego użytku biurowego, SL800H PRO oferuje atrakcyjny wygląd w kompaktowym formacie. Dwie nowe słuchawki są w pełni kompatybilne z jedno- i wielokomórkowymi systemami Gigaset.

W ciągu ostatnich 10 lat Gigaset stał się ważnym graczem w dziedzinie komunikacji zawodowej. Tradycyjna niemiecka firma powtarza tę historię sukcesu: po sprzedaży ponad 1,5 miliona produktów Professional w ciągu ostatnich pięciu lat Gigaset aktualizuje portfolio telefonów DECT dla firm.

„Nowe telefony S700H PRO i SL800H PRO łączą w sobie całe nasze doświadczenie w segmencie profesjonalnym, a jednocześnie oferują szereg rewolucyjnych nowych funkcji, których głównym źródłem są opinie klientów” – komentuje Michael Anft, starszy menedżer produktu w Gigaset. „Bliska wymiana informacji z naszymi klientami i partnerami była dla nas szczególnie cenna. Oznacza to, że profesjonalni użytkownicy mogą teraz oczekiwać ulepszonych urządzeń z nowymi praktycznymi funkcjami, które naturalnie spełniają nasze zwykłe standardy jakości, bezproblemowo pasują do naszego istniejącego systemu i mogą towarzyszyć firmom przez długi czas. ”

Dwie nowe słuchawki, S700H PRO i SL800H PRO, są idealnie dostosowane do różnych jedno- i wielokomórkowych systemów Gigaset, które oferują łączność bezprzewodową z płynnym roamingiem i przełączaniem połączeń dla firm każdej wielkości.

Gigaset S700H PRO – uniwersalna słuchawka do codziennego użytku

Nowa słuchawka Gigaset S700H PRO została zaprojektowana, aby zapewnić najlepsze wsparcie w codziennym życiu zawodowym. Duży 2,4-calowy wyświetlacz TFT dominuje na odpornej na dezynfekcję powierzchni urządzenia, co jest szczególnie ważne podczas koronawirusa i przyjemnie się trzyma. Doskonała żywotność baterii z czasem czuwania do 300 godzin (12,4 dnia) sprawia, że ​​S700H PRO jest stałym towarzyszem Twojej codziennej pracy. Powierzchnia, dzięki wysokiej jakości wykończeniu, jest nie tylko odporna na środki dezynfekujące, ale również szczególnie odporna na zarysowania, co chroni czytelną klawiaturę.

Funkcje biznesowe, takie jak SUOTA, dedykowany przycisk alarmu, ochrona IP 40 i profile audio, które można wybrać za pomocą dedykowanego przycisku i które zawsze są dostarczane z doskonałą jakością dźwięku HDSP-readyTM, upraszczają użytkowanie. Wachlarz profesjonalnych funkcji uzupełniają alarmy wibracyjne, port Micro USB, Bluetooth® 4.2 i wbudowane gniazdo 3,5 mm dla bezprzewodowych i przewodowych zestawów słuchawkowych.

Nowy Gigaset S700H PRO oferuje opcję hotelową zapewniającą ochronę prywatności. Służy do usuwania list połączeń i innych poufnych danych z urządzenia w określonych odstępach czasu, tak aby następny gość hotelu lub pokoi nie miał do nich dostępu. Ta opcja nie tylko ułatwia hotelarzom przestrzeganie wymogów bezpieczeństwa użytkownika końcowego, ale jest również odpowiednia dla elastycznych biur, aby zapewnić prywatność pracowników.

Gigaset S700H PRO został przystosowany do współpracy ze wszystkimi profesjonalnymi systemami Gigaset DECT, zarówno jedno-, jak i wielokomórkowymi. Może być również używany w stacjach bazowych zgodnych z CAT-iq i GAP w środowiskach jedno- i wielokomórkowych.

Gigaset SL800H PRO – konstrukcja słuchawki bez kompromisów w zakresie funkcjonalności

Nowa słuchawka DECT Gigaset SL800H PRO to najmniejsza i najlżejsza z serii Professional. Pomimo niewielkich rozmiarów, posiada duży 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz i zaawansowaną technologię. Kluczowe zmiany w stosunku do poprzedniego modelu to Bluetooth® 4.2 i zintegrowane gniazdo 3,5 mm, które może być używane zarówno z bezprzewodowymi, jak i przewodowymi zestawami słuchawkowymi.

SL800H PRO spełnia najbardziej wymagające wymagania użytkowników i oferuje do 12 godzin rozmów z jakością dźwięku HDSP-readyTM, Micro USB, wbudowanymi wibracjami, SUOTA i wyjątkowo wysokiej jakości odporną na zarysowania i dezynfekcję powierzchnią. SL800H PRO jest również wyposażony w nową opcję hotelową i oddzielny przycisk do wyboru profili audio, dzięki czemu jest łatwy w użyciu w środowisku profesjonalnym.

Gigaset SL800H PRO został przystosowany do użytku ze wszystkimi profesjonalnymi systemami Gigaset DECT, zarówno jedno-, jak i wielokomórkowymi. Może być również używany w stacjach bazowych zgodnych z CAT-iq i GAP w środowiskach jedno- i wielokomórkowych.

Cechy wspólne dla obu urządzeń: ulepszona łączność i łatwa administracja

Jak wspomniano, technologia Bluetooth 4.2 dla S700H PRO i SL800H PRO zapewnia lepszą łączność. Micro USB i gniazdo 3,5 mm sprawiają, że urządzenia są kompatybilne z innymi akcesoriami, takimi jak zestawy słuchawkowe. W razie potrzeby głośność dzwonka można regulować automatycznie. Różne profile zapewniają optymalne zrozumienie w różnych sytuacjach, niezależnie od tego, czy są to rozmowy przy stole, na spotkaniach czy w biurze.

udostępnij

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Telefony-voip.pl to strona poświęcona telefonom voip. W naszym katalogu znajdziecie wszystkie rodzaje telefonów Voip: przewodowe jak i bezprzewodowe DECT i WIFI oraz te obsługujące połączenia wideo z podziałem na serie poszczególnych producentów. Na blogu pokażemy nowości sprzętowe. Jakiego telefonu Voip potrzebujesz do swojej firmy ?

Kontakt

voip24sklep.pl
ul. Wojska Polskiego 65a,
85-825 Bydgoszcz
Telefon: + 48 52 511 01 60
Email: bok@telefony-voip.pl

© 2021-2024 Telefony-voip.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.