Innovaphone IP111

Telefon przewodowy

innovaphone Logo nur Wortmarke RGB de Vorschau
IP111

Telefon IP innovaphone IP111 jest następcą telefonu IP110 i zastępuje go w niższym segmencie cenowym. Pod kątem wydajności oraz nowoczesnej stylistyki IP111 podobny jest bardziej do telefonów IP222 i IP232 i oferuje najnowsze funkcje dla telefonii i Unified Communications. Duży kolorowy wyświetlacz oraz 12 dynamicznych klawiszy funkcyjnych, których opis i funkcje zmieniają się w zależności od punktu menu, realizują w pełni ideę przewodnią V11, czyli intuicyjnej obsługi interfejsu użytkownika. Obsługa zaawansowanych funkcji i aplikacji jest tak samo komfortowa, jak w przypadku innych telefonów o nowoczesnej stylistyce.

Dzięki wykorzystaniu technologii Ethernet (PoE) do zasilania potrzebny jest tylko jeden przewód zasilający, który prowadzany jest z tyłu urządzenia na eleganckim postumencie. Zintegrowany przełącznik Ethernet umożliwia podłączenie komputera lub innego urządzenia do sieci lokalnej.

Telefon IP111 zaprojektowany został jako telefon stacjonarny lub do montażu na ścianie. Podstawka umożliwia stabilne ustawienie telefonu na biurku, pod optymalnym kątem ułatwiającym jego obsługę. Ta sama podstawka służy do zamontowania telefonu na ścianie. Przewód zasilający poprowadzony jest wtedy na dole urządzenia, a słuchawka zabezpieczona jest przed spadaniem.

 

Gwarancja: 12 miesięcy

Instrukcja obsługi: dostępna w j. polskim

Z kim współpracujemy