Konftel 300 IPx

Zestaw konferencyjny Konftel 300 IPx

Wystarczy jedno kliknięcie, aby rozpocząć spotkanie lub do niego dołączyć. Z telefonem konferencyjnym Konftel 300IPx prowadzenie rozmów konferencyjnych jest równie proste, jak korzystanie z aplikacji mobilnej Konftel Unite. 

Konftel 300IPx pozwala na obsługę konferencji za jednym dotknięciem z poziomu aplikacji, a do tego ma wszystko, czego potrzeba do wydajnego przeprowadzania wysokiej klasy rozmów konferencyjnych. Opatentowane rozwiązanie OmniSound® gwarantuje naturalny, krystalicznie czysty dźwięk w jakości HD. Urządzenie zapewnia wyjątkową wszechstronność. Dzięki możliwości podłączenia głośników, bezprzewodowych zestawów słuchawkowych i dodatkowych mikrofonów, Konftel 300IPx jest idealnym telefonem konferencyjnym IP dla pomieszczeń o dowolnym rozmiarze – nawet dużych sali konferencyjnych. Ma wbudowany port USB i doskonale współpracuje z rozwiązaniami UC, takimi jak Skype for Business, Cisco, Avaya i inne.

Konfigurację i aktualizację urządzenia Konftel 300IPx można przeprowadzić przy pomocy interfejsu internetowego lub serwera provisioningu. 

 

Gwarancja: 24 miesiące

Instrukcja obsługi: dostępna w języku angielskim

Z kim współpracujemy