Konftel 300Mx 4G

Konftel 300Mx 4G

Konftel 300Mx to jedyny na świecie komórkowy telefon konferencyjny. Wystarczy karta SIM i możliwe jest rozpoczęcie spotkania, bez zamieszania i kabli. Gdziekolwiek masz zasięg telefonii komórkowej.

Jak wszystkie telefony konferencyjne Konftel, ten również oparty jest na technologii dźwięku OmniSound® i obsługuje dźwięk HD w sieci komórkowej. Dzięki naturalnemu, krystalicznie czystemu dźwiękowi słyszysz niuanse połączenia, a rozmowa przebiega płynnie. Podłączenie mikrofonów rozszerzających umożliwia słyszenie nawet 20 osób w doskonałej jakości.

Konftel 300Mx i aplikacja mobilna Konftel Unite to idealne połączenie. Za pomocą opcjonalnego adaptera Konftel Unite w postacji karty SD, można połączyć aplikację na Twoim samrtfonie z Konftelem 300Mx, aby bez problemu zarządzać telefonem konferencyjnym. W takim przypadku wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby rozpocząć spotkanie lub dołączyć do niego. Użyj osobistej książki kontaktów i podczas spotkania kontroluj funkcje telefonu z poziomu własnego smartfonu.

Port USB sprawia, że telefon Konftel 300Mx jest gotowy do obsługi wszystkich aplikacji i usług, których używamy do komunikacji i współpracy za pośrednictwem komputerów – takich jak Microsoft Teams, Skype, Cisco Webex, Zoom, Google Hangouts, Avaya IX Workplace i Unify Circuit. Nie rezygnuj z jakości dźwięku, gdy Twoja praca zespołowa odbywa się „na żywo” podczas spotkania online.

Mobilny telefon konferencyjny Konftel jest idealny, jeśli Twoja firma wybrała w pełni mobilne rozwiązanie komunikacyjne lub jeśli potrzebujesz uzupełnić urządzenia stacjonarne. Akumulator zapewnia do 30 godzin rozmów i ładuje się, gdy telefon Konftel 300Mx jest umieszczony na dołączonej ładowarce.

Inne przydatne funkcje to min. nagrywanie rozmów na karcie pamięci SD i obsługa wiadomości SMS. Asystent Konferencji umożliwia automatyczne połączenie z wcześniej zdefiniowaną grupą rozmówców, co jest niezwykle wygodne w przypadku regularnych połączeń konferencyjnych.

Z kim współpracujemy