Konftel 300Mx

Telefon konferencyjny Konftel 300Mx

to jedyny na świecie komórkowy telefon konferencyjny zapewniający lepszą jakość dźwięku niż telefony stacjonarne. OmniSound® – opatentowana przez Konftel technologia audio oraz HD Voice w połączeniach komórkowych sprawiają, że dźwięk jest krystalicznie czysty i naturalny. 

Telefon Konftel 300Mx to oczywisty wybór dla firm, które preferują komunikację przez sieci komórkowe lub pragną uzupełnić posiadane systemy naziemne. Włóż kartę SIM i natychmiast rozpocznij spotkanie, bez zamieszania i kabli. Akumulator zapewnia do 30 godzin rozmowy. Po rozładowaniu wystarczy ustawić aparat na dołączonej podstawce ładującej i nadal kontynuować rozmowę.

Konftel 300Mx jest także doskonałym narzędziem do rozmów VoIP dzięki możliwości podłączenia do komputera przez kabel USB. Aparat świetnie się sprawdza w komunikacji UC, np. Skype for Business, Cisco Jabber i Avaya’s UC suit. Poszczególne połączenia komórkowe i USB można łatwo przełączać i łączyć za pomocą przycisku Trybu Linii.

Inne przydatne funkcje telefonu konferencyjnego Konftel 300Mx to min. nagrywanie rozmów na karcie pamięci SD i obsługa wiadomości SMS. Asystent Konferencji umożliwia automatyczne połączenie z wcześniej zdefiniowaną grupą rozmówców, co jest niezwykle wygodne w przypadku regularnych połączeń.

Z Konftelem 300Mx prowadzisz bezprzewodowe spotkania w dowolnym miejscu i czasie. Możliwość rozbudowy o dwa dodatkowe mikrofony pozwala wykorzystać aparat również w większej grupie – do 20 osób w pomieszczeniu.

 

Gwarancja: 24 miesiące

Instrukcja obsługi: dostępna w języku angielskim

Dodatkowe mikrofony: brak w zestawie (do kupienia w sklepie)

Z kim współpracujemy