Słuchawka Spectralink 7722

Telefon bezprzewodowy

Sluchawka Spectralink 7722

Słuchawka Spectralink 7722

 

Spectralink 7722 spełnia wysokie wymagania higienicznej komunikacji w ruchu. Spectralink 7722 został zaprojektowany z myślą o miejscach, w których mobilność i komunikacja są krytyczną częścią dnia. Dzięki ulepszonemu czasowi reakcji i funkcjom bezpieczeństwa osobistego Spectralink 7722 jest idealnym telefonem dla szpitali.

Przegląd słuchawki Spectralink 7722
Spectralink 7722 to wzmocniona i odporna na środki dezynfekujące słuchawka, która jest wyposażona w aplikacje innych firm, takie jak systemy wezwania pielęgniarki lub systemy monitorowania sprzętu. Spectralink 7722 posiada również ikony alarmów i zintegrowany przycisk alarmowy do wezwania pomocy w sytuacjach awaryjnych. Ten zestaw słuchawkowy jest idealny dla każdego pracownika służby zdrowia. Ikony alarmów zostały zaprojektowane z komunikatami i alarmami, które są łatwe i intuicyjne do zrozumienia.

Spectralink 7722 to higieniczne rozwiązanie komunikacyjne, które zostało przetestowane i certyfikowane przez najlepszych dostawców PBX. Ten telefon jest odporny na środki dezynfekujące, a materiał membrany klawiatury jest łatwy do czyszczenia i odporny na środki dezynfekujące

Z kim współpracujemy