Snom M70 DECT

Telefon bezprzewodowy

Snom M70 DECT

Słuchawka Snom M70 DECT to idealne uniwersalne urządzenie biurowe zapewniające nieograniczoną mobilność w miejscu pracy. Słuchawka jest nie tylko wyjątkowo lekka i kompaktowa, ale także wyjątkowo wytrzymała dzięki wysokiej jakości wykonania i ochronnej osłonie zewnętrznej. W związku z tym M70 nie tylko amortyzuje sporadyczny upadek, ale jest również chroniony zgodnie ze standardem branżowym MIL-STD-810g i może z łatwością wytrzymać upadki z wysokości do 2 metrów. To sprawia, że M70 jest idealnym towarzyszem w biurze, magazynie lub na zewnątrz.

Oprócz wyjątkowej jakości wykonania, nowoczesny telefon DECT ma również kolorowy ekran LCD o wysokiej rozdzielczości i umożliwia telefonię bezprzewodową w najlepszej jakości dźwięku HD i na dużym zasięgu. Wszystkie dobrze znane zestawy słuchawkowe Bluetooth można sparować z M70, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort telefonu.

Oprócz szerokiej gamy funkcji telefonicznych, Snom M70 oferuje również swobodnie programowalny przycisk alarmowy na górze urządzenia. Za pomocą tego przycisku można np. Wezwać pomoc w nagłych wypadkach, otworzyć drzwi i nie tylko. 

Całkowicie nowy jest również zintegrowany tag Bluetooth, który w połączeniu z sygnalizatorami Snom BLE Beacons zapewnia szereg nowych funkcji. 

Snom M70 to wszechstronny, lekki i nowoczesny telefon biurowy DECT najnowszej generacji i doskonały dodatek do każdego mobilnego miejsca pracy.

Z kim współpracujemy