Spectralink 8440 WiFi

Spectralink 8440 WiFi

Telefon Spectralink WiFi 8440

 

Spectralink 8440 WiFi Phone to telefon z otwartą platformą SIP 802.11a / b / g / n WiFi, wyposażony w przeglądarkę WebKit i XML API oraz funkcję Push-To-Talk (PTT).

Akumulator i ładowarkę należy zamawiać osobno

Seria telefonów Wi-Fi SpectraLink 8400, wyraźnie zwiększająca produktywność pracowników i oszczędności organizacyjne, umożliwia lokalnym specjalistom łączenie się z klientami, współpracownikami i wszystkimi aplikacjami, których potrzebują, aby jak najlepiej działać. Zaprojektowany z myślą o potrzebach pracowników na miejscu w służbie zdrowia, handlu detalicznym, hotelarstwie i przemyśle wytwórczym, słuchawka SpectraLink 8400 łączy najważniejsze elementy komunikacji w miejscu pracy w jednym urządzeniu mobilnym, które jest wysoce niezawodne, wyjątkowo trwałe i łatwe używać.

Dzięki serii SpectraLink 8400 zyskujesz również na niższym całkowitym koszcie posiadania (TCO) i projektach opartych na otwartych standardach, które ułatwiają integrację z infrastrukturą Wi-Fi, systemami telefonicznymi i aplikacjami biznesowymi w Twojej organizacji. Umożliwia to wykorzystanie istniejących inwestycji i rozwijanie technologii mobilnej, aby sprostać zmianom organizacyjnym.

Seria SpectraLink 8400 umożliwia natychmiastowy i niezawodny kontakt z mobilnymi profesjonalistami w całym miejscu pracy. Niezależnie od tego, czy chodzi o pacjentów, klientów czy gości, seria SpectraLink 8400 pozwala pracownikom realizować ich cele i zapewniać najlepszą opiekę, obsługę i czas reakcji na każdą potrzebę. Natychmiastowe alerty natychmiast powiadamiają pracowników o żądaniach lub alarmach, dzięki czemu mogą świadczyć usługi, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo, sprzedaż i satysfakcję.

Z kim współpracujemy