Telefony SIP od Polycom – seria  VVX bogatsza o nowe modele

Zmodernizowane telefony sip od Polycom z serii VVX (VVX 150VVX 250VVX 350 i VVX 450) zapewnią niezawodne funkcje o dużym znaczeniu w codziennej pracy, a także nowe, oparte na chmurze narzędzie do wdrażania telefonii dla każdej firmy.

Nowe telefony od Polycom usprawnią pracę nawet największej firmy. Sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

telefony sip od Polycom

Źródło: https://twitter.com/polycom/status/1034856467201974272

Firma Polycom, będąca częścią Plantronics, ogłosiła wydanie zaktualizowanej linii telefonów IP serii VVX. 

Portfolio VVXoferuje dostawcom usług przełom w równowadze między dostępnością a możliwościami. Nową generację telefonów stacjonarnych cechuje jakość dźwięku Polycom oraz jeszcze bardziej niezawodny zestaw funkcji.

Oprócz nowej serii telefonów VVX, usługa zarządzania urządzeniami firmy Polycom dla dostawców usług (PDMS-SP) jest już dostępna.

Usługa w chmurze upraszcza przygotowywanie, zarządzanie i rozwiązywanie problemów dostawców usług poprzez integrację rozległych możliwości z ich własnymi procesami. 

Nowe telefony sip od Polycom to bezprzewodowe telefony IP VVX 150VVX 250VVX 350 i VVX 450.

Te cztery telefony posiadają doskonałą jakość dźwięku Polycom, kolorowy wyświetlacz LCD, proste opcje wdrażania, porty USB i Gig-E i nowoczesny wygląd.

Jakość dźwięku  gwarantuje Polycom® HD Voice ™ i Polycom® Acoustic Fence ™ – prowadzenie negocjacji biznesowych odbędzie się bez niepożądanego hałasu, echa i zakłóceń.

Telefony spełniają potrzeby komunikacyjne każdej firmy, są proste w zarządzaniu i aktualizowaniu.

Nowe modele telefonów SIP od Polycom rozszerzają bogatą już ofertę modeli telefonów od firmy Polycom, jaką posiadamy na rynku.

Nie ważne czy posiadasz małą firmę czy wielką korporację, na pewno się sprawdzą.

Kupując telefony SIP od Polycom masz gwarancję jakości i niezawodności w prawie każdej sytuacji.

Wszystkie cztery telefony obsługują Open SIP i są zintegrowane z ponad 60 platformami zarządzania połączeniami na całym świecie. 

Nowe modele telefonów sip od Polycom, jak również inne modele telefonów, możesz zakupić w naszym sklepie internetowym o adresie www.voip24sklep.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *