TELEFONY SIP OD POLY – SERIA VVX ​​BOGATSZA NOWE MODELE

Tagi: Poly

Telefony SIP od Poly – seria  VVX bogatsza o nowe modele

Zmodernizowane telefony sip od Poly z serii VVX (VVX 150VVX 250VVX 350 i VVX 450) zapewnią niezawodne funkcje o dużym znaczeniu w codziennej pracy, a także nowe, oparte na chmurze narzędzie do wdrażania telefonii dla każdej firmy.

Nowe telefony od Poly usprawnią pracę nawet największej firmy. Sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach pracy.

DlyMeIDUUAE0AJA
TELEFONY SIP OD POLY - SERIA VVX ​​BOGATSZA NOWE MODELE 2

Źródło: https://twitter.com/polycom/status/1034856467201974272

Firma Poly, będąca częścią Plantronics, ogłosiła wydanie zaktualizowanej linii telefonów IP serii VVX. 

Portfolio VVXoferuje dostawcom usług przełom w równowadze między dostępnością a możliwościami. Nową generację telefonów stacjonarnych cechuje jakość dźwięku Poly oraz jeszcze bardziej niezawodny zestaw funkcji.

Oprócz nowej serii telefonów VVX, usługa zarządzania urządzeniami firmy Poly dla dostawców usług (PDMS-SP) jest już dostępna.

Usługa w chmurze upraszcza przygotowywanie, zarządzanie i rozwiązywanie problemów dostawców usług poprzez integrację rozległych możliwości z ich własnymi procesami. 

Nowe telefony sip od Poly to bezprzewodowe telefony IP VVX 150VVX 250VVX 350 i VVX 450.

Te cztery telefony posiadają doskonałą jakość dźwięku Poly, kolorowy wyświetlacz LCD, proste opcje wdrażania, porty USB i Gig-E i nowoczesny wygląd.

Jakość dźwięku  gwarantuje Poly® HD Voice ™ i Poly® Acoustic Fence ™ – prowadzenie negocjacji biznesowych odbędzie się bez niepożądanego hałasu, echa i zakłóceń.

Telefony spełniają potrzeby komunikacyjne każdej firmy, są proste w zarządzaniu i aktualizowaniu.

Nowe modele telefonów SIP od Poly rozszerzają bogatą już ofertę modeli telefonów od firmy Poly, jaką posiadamy na rynku.

Nie ważne czy posiadasz małą firmę czy wielką korporację, na pewno się sprawdzą.

Kupując telefony SIP od Poly masz gwarancję jakości i niezawodności w prawie każdej sytuacji.

Wszystkie cztery telefony obsługują Open SIP i są zintegrowane z ponad 60 platformami zarządzania połączeniami na całym świecie. 

Nowe modele telefonów sip od Poly, jak również inne modele telefonów, możesz zakupić w naszym sklepie internetowym o adresie www.voip24sklep.pl.

udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Telefony-voip.pl to strona poświęcona telefonom voip. W naszym katalogu znajdziecie wszystkie rodzaje telefonów Voip: przewodowe jak i bezprzewodowe DECT i WIFI oraz te obsługujące połączenia wideo z podziałem na serie poszczególnych producentów. Na blogu pokażemy nowości sprzętowe. Jakiego telefonu Voip potrzebujesz do swojej firmy ?

Kontakt

voip24sklep.pl
ul. Wojska Polskiego 65a,
85-825 Bydgoszcz
Telefon: + 48 52 511 01 60
Email: bok@telefony-voip.pl

© 2021-2024 Telefony-voip.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.