Telefony przewodowe

Yealink

Utworzona w 2001 roku firma Yealink – globalny producent rozwiązań UC – jest poświęcona innowacjom komunikacji telefonicznej. Pomagają oni klientom na całym świecie doświadczyć jak najlepszych wrażeń z Unified Communications (UC) i poczuć siłę „Easy Collaboration”. 

Rozwiązania UC od Yealink ujednolicają głos, wideo i dane, oraz są zaprojektowane dla biznesu każdego rozmiaru. Zostały stworzone z myślą o każdym rodzaju pracowników – od dyrektorów, po recepcjonistki, oraz dopasowują się do potrzeb komunikacyjnych personelu z biura, sal konferencyjnych, czy też będącego w ciągłym ruchu.  Kompleksowa oferta Yealink obejmuje systemy wideokonferencyjne, telefony konferencyjne, nabiurkowe telefony IP, bezprzewodowe telefony DECT i akcesoria.

Seria T 19

Seria T 20

Seria T 30

Seria telefonów YEALINK T3X składa się z 7 modeli telefonów SIP: T30, T30P, T31, T31G, T31P, T33P, T33G. Elegancki wygląd oraz funkcjonalność sprawdzą się w każdym nowoczesnym biurze. Posiadają kolorowe lub czarno-białe wyświetlacze LCD, gwarantują dźwięk w jakości HD audio, pięciostronne połączenie konferencyjne oraz możliwość zarządzania za pomocą platformy Yealink Device Management.

Seria T 40

Seria T 50

Z kim współpracujemy

wczytywanie...