yealink3

Yealink W80B – wielobazowy system DECT

Tagi: Yealink

Yealink, wiodący globalny dostawca rozwiązań w zakresie komunikacji i współpracy w przedsiębiorstwach, ogłosił globalną premierę systemu wielobazowego Yealink DECT IP W80B. Produkty DECT od Yealinka zapewniają skalowalność i zwiększoną mobilność użytkownikom biznesowym. System wielobazpowy DECT IP W80B zapewnia bezproblemowe przekazywanie i roaming, stabilną komunikację i prostą usługę wdrażania obejmującą wiele scenariuszy, w tym magazyny, hotele, sklepy 4S, biura, sklepy i inne duże przestrzenie, które muszą korzystać z rozwiązań typu Multi-Cell. 

yealink3
Yealink W80B - wielobazowy system DECT 3

Łatwa konfiguracja, szybkie wdrożenie
System wielokanałowy DECT IP zapewnia łatwą konfigurację dla użytkowników i sprzedawców. Nawet jeśli jesteś w środowisku sieciowym innym niż multicast, możesz uzyskać adres IP stacji bazowej W80B bezpośrednio z telefonu, aby szybciej i łatwiej skonfigurować system. Yealink DECT IP Multi-Cell Deployment Toolkit szybko potwierdza poprawną lokalizację dowolnej stacji bazowej W80B, tylko poprzez niektóre etapy pomiaru, instalacji i konfiguracji, które mogą łatwo skonfigurować system i zaplanować wdrożenia na dużą skalę.

Bezproblemowy roaming i stabilność
Jako system wielokanałowy DECT IP zapewnia bezproblemowe roaming i przełączanie, które pozwala użytkownikom swobodnie poruszać się w dużych pomieszczeniach lub na zewnątrz. System obsługuje do 30 stacji bazowych i 100 słuchawek, użytkownicy bezprzewodowi mogą cieszyć się elastycznością, bezproblemowym roamingiem i przekazywaniem, jakością dźwięku HD i wyraźną komunikacją.

yealink2
Yealink W80B - wielobazowy system DECT 4

Wszystko w jednym, do 100 równoległych połączeń
System wielokanałowy DECT IP W80B obsługuje tryb DM, DM-Base i Base.
Mały system oferuje sieci 10-Base, z których jeden przełącza się w tryb DM-Base, a reszta w tryb Base. System obsługuje rejestrację do 50 słuchawek i 50 połączeń równoległych.
Średni system obsługuje sieci 30-Base, z których jeden przełącza się w tryb DM, a reszta w tryb Base. System obsługuje rejestrację do 100 słuchawek i 100 połączeń równoległych.

Łatwy dostęp do wielu książek telefonicznych
System oferuje łatwy dostęp do wielu książek telefonicznych, w tym lokalnej książki telefonicznej, zdalnej książki telefonicznej, LDAP i książki telefonicznej XML. Ponadto jest zasadniczo kompatybilny ze stykami PBX, w tym stykami 3CX i BSFT XSI.

udostępnij

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Telefony-voip.pl to strona poświęcona telefonom voip. W naszym katalogu znajdziecie wszystkie rodzaje telefonów Voip: przewodowe jak i bezprzewodowe DECT i WIFI oraz te obsługujące połączenia wideo z podziałem na serie poszczególnych producentów. Na blogu pokażemy nowości sprzętowe. Jakiego telefonu Voip potrzebujesz do swojej firmy ?

Kontakt

voip24sklep.pl
ul. Wojska Polskiego 65a,
85-825 Bydgoszcz
Telefon: + 48 52 511 01 60
Email: bok@telefony-voip.pl

© 2021-2024 Telefony-voip.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.