Yealink, wiodący globalny dostawca rozwiązań w zakresie komunikacji i współpracy w przedsiębiorstwach, ogłosił globalną premierę systemu wielobazowego Yealink DECT IP W80B. Produkty DECT od Yealinka zapewniają skalowalność i zwiększoną mobilność użytkownikom biznesowym. System wielobazpowy DECT IP W80B zapewnia bezproblemowe przekazywanie i roaming, stabilną komunikację i prostą usługę wdrażania obejmującą wiele scenariuszy, w tym magazyny, hotele, sklepy 4S, biura, sklepy i inne duże przestrzenie, które muszą korzystać z rozwiązań typu Multi-Cell. 

Łatwa konfiguracja, szybkie wdrożenie
System wielokanałowy DECT IP zapewnia łatwą konfigurację dla użytkowników i sprzedawców. Nawet jeśli jesteś w środowisku sieciowym innym niż multicast, możesz uzyskać adres IP stacji bazowej W80B bezpośrednio z telefonu, aby szybciej i łatwiej skonfigurować system. Yealink DECT IP Multi-Cell Deployment Toolkit szybko potwierdza poprawną lokalizację dowolnej stacji bazowej W80B, tylko poprzez niektóre etapy pomiaru, instalacji i konfiguracji, które mogą łatwo skonfigurować system i zaplanować wdrożenia na dużą skalę.

Bezproblemowy roaming i stabilność
Jako system wielokanałowy DECT IP zapewnia bezproblemowe roaming i przełączanie, które pozwala użytkownikom swobodnie poruszać się w dużych pomieszczeniach lub na zewnątrz. System obsługuje do 30 stacji bazowych i 100 słuchawek, użytkownicy bezprzewodowi mogą cieszyć się elastycznością, bezproblemowym roamingiem i przekazywaniem, jakością dźwięku HD i wyraźną komunikacją.

Wszystko w jednym, do 100 równoległych połączeń
System wielokanałowy DECT IP W80B obsługuje tryb DM, DM-Base i Base.
Mały system oferuje sieci 10-Base, z których jeden przełącza się w tryb DM-Base, a reszta w tryb Base. System obsługuje rejestrację do 50 słuchawek i 50 połączeń równoległych.
Średni system obsługuje sieci 30-Base, z których jeden przełącza się w tryb DM, a reszta w tryb Base. System obsługuje rejestrację do 100 słuchawek i 100 połączeń równoległych.

Łatwy dostęp do wielu książek telefonicznych
System oferuje łatwy dostęp do wielu książek telefonicznych, w tym lokalnej książki telefonicznej, zdalnej książki telefonicznej, LDAP i książki telefonicznej XML. Ponadto jest zasadniczo kompatybilny ze stykami PBX, w tym stykami 3CX i BSFT XSI.

Telefony-voip.pl to Twój największy w Polsce katalog telefonów Voip. W naszym katalogu znajdziecie telefony Voip i akcesoria posegregowane według różnych kryteriów, a także intuicyjną wyszukiwarkę telefonów.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *